Drew EkoTrend


Projekty a stavba typizovaných domů

z dřevěných prefabrikátů

Działy firmy Abakon

rodzina

Rychlá, ekonomická stavba dřevěných domů.

Velkým plusem dřevostaveb v rámové konstrukci je nízká spotřeba energie při vytápění budovy.

Dřevostavby jsou šetrné k životnímu prostředí, vznikají s využitím ekologicky šetrných technologií.


Naše firma byla založena v roce 2003, stavíme domy v Moravskoslezském kraji a Polsku. Postavili jsme již přes 500 novostaveb. O realizaci našich stavebních projektů se více dozvíte na našich webových stránkách www.abakon.cz

Náš tým architektů vytváří projekty domů z ohledem na přání našich klientů, záleží mu na tom, aby si každý mohl postavit svůj vysněný dům bez ohledu na stav konta.

Takovým způsobem budou vytvořeny návrhy domů podle vašich přání a potřeb. To ale neznamená že se bude šetřit na kvalitě práce a materiálů. Léta strávená s našimi klienty nám pomohla vyvinout způsoby komunikace a inerakce, která trvá při všech fázích stavby. Od projektové dokumentace a dalších dokumentů přes komunikaci při výstavbě až po předání hotového domu - vždy se na nás můžete obrátit, rádi vám pomůžeme.

V současné době, s ohledem na nejnovější trendy na trhu, začínáme s výstavbou dřevěných domů v rámové konstrukci. Pokud vám záleží na rychlé, ekonomické stavbě zdravého domu na základě čisté, ekologicky šetrné technologie, vítejte na našich stránkách. Více

Dřevostavby v rámové konstrukci

Postavite si dům rychle a levně! Bydlete zdravě!


Dokončení formalit spojených s výstavbou domu a příprava potřebné dokumentace vychází přibližně  na 3 měsíce. Stavba domu trvá cca 1 měsíc a 3 týdny.

Spolupracujeme pouze s firmami, které si zakládají na kvalitě.Při výstavbě domů v rámové konstrukci spolupracujeme pouze s firmami, které mají dlouholeté zkušenosti s touto technologií a také několik tisíc postavených domů po celé Evropě.

Dřevostavby můžete zahlédnout v Německu, Rakousku, Španělsku a v Norsku, takže v různých klimatických zónách.Záruka na dřevěnou konstrukci je 30 let.

Jednoduchost konstrukce, jednoduchá přestavba a jiné výhody takto stavěných domů.

  • Jednoduché provedení- konstrukční prvky jsou velmi lehké což snižuje náklady na přepravu a montáž, menší zatížení základní desky, což také velmi pozitivně ovlivní výslednou cenu. 

  • Snadné úpravy a rozšíření domu - domy v rámové konstrukci jde velmi snadno modernizovat, rozšiřovat.

  • Stavíme domy ve všech klimatických podmínkách, domy v rámové konstrukci je možné stavět po celý rok zdravě s využitím přírodních konstrukčních materiálů. Tyto materiály nepouštějí do místností žádné toxické látky a nejsou radioaktivní.

  • Vynikající tepelná izolace a nízká spotřeba energie. 

Na dalších stránkách vám představíme často kladené otázky související s výstavbou dřevostaveb v rámové konstrukci. Představíme vám také všechny výhody těchto domů
Více

Kontakt

Kde nás najdete

Drew-Ekotrend

U Jeslí 534/12 
712 00 Slezská Ostrava 

Česká republika
Schůzky v kanceláři dle domluvy.