Działy firmy Abakon

Plánování stavby

Orientační čas, který potřebujeme na výstavbu domu je půl roku

Projekt domu. Działka.  Stavební pozemek a výběr projektu stavby

Formalności związane z wykupem działki.


Při výběru projektu stavby je důležité zkontrolovat, zda je možné stavět takový typ domu na vašem pozemku. Při výběru vám velmi rád pomůže náš poradce. Jestli hledáte informace sami, v první řadě by jste se měli ujistit, zda je váš pozemek vhodný pro stavbu vámi vybraného domu.


Ustalenia dotyczące budowy  Plánujeme a projektujeme

Etapy załatwiania spraw związanych z budową domu.


Na schůzku se vyplatí přinést kopii mapy vašeho stavebního pozemku. O mapu můžete poprosit majtele , jestli si pozemek teprve plánujete koupit. Mapa nám pomůže s plánováním vašeho projektu. Řekneme vám, jaký typ domu je nejvhodnější postavit na vašem pozemku. Následně stanovíme přibližnou cenu a budeme se vás ptát na detaily. Hotový projekt můžeme měnit podle vašich přání. Na náš tým se můžete obrátit s čímkoliv. Samozdřejmostí je pomocná ruka architekta. Pokud si budete chtít vzít hypotéku, zařídíme vám poradce i v tomto směru. Po tom všem podepisujeme smlouvu a začínáme stavět dům.

Co od vás budeme potřebovat? ?

Výpis z katastru nemovitostí a stavební povolení. Stavební povolení není v ceně domu. Můžeme vám ho zprostředkovaně vyřídit.


Oczekiwanie - czas na przemyślenia na temat naszej budowy domu.Budujemy dom  Stavíme dům!

Nasze zespoły fachowców wybudują rwój dom.

Dům můžeme stavět i v případě, že ještě nemáte přípojky. V tom případě používáme generátor a sud s vodou. Naše speciálně školené týmy zajišťují rychlou stavbu domu. Orientační čas stavby do první fáze je jeden měsíc a tři týdny, do druhé fáze tři a půl měsíce, a celkový dům pět měsíců.