Działy firmy Abakon

Projekty domů

Naše projekty dřevostaveb


EKO TREND 1
Bungalov
Podlahová plocha: 69,91 m2
Díky naší patnáctileté zkušenosti s klienty, kteří bydlí v dřevostavbách, jsme se naučili dělat autorské projekty dřevostaveb. Ještě jsme je neposlali na trh. Budou to projekty, pro různě velké pozemky. Specializujeme se na projektování a stavbu moderních dřevostaveb. Jsme v obraze, víme co je moderní a co se už dávno nestaví. Jsme si jistí, že u nás najdete to, co se vám líbí a že se vám v našich domech bude hezky bydlet.

Při stavbě domů se používají různé technologie, každá je jiná. Při tvoření projektu se budeme snažit snížit cenu co jak nejvíc to půjde, a budeme se snažit použít co nejvíce materiálů šetrných k přírodě. Naše domy jsou pak úsporné a termoizolační. 


Můžeme vám nabídnout katalogy hotových projektů. Tyto projekty vytvořily známé architektonické firmy. Pokud budete chtít, naše projektové oddělení vám projekt změní. Můžete si také, s naší pomocí, navrhnout dům sami. Pomůžeme vám vybudovat jedinečný dům podle vašich tužeb a přání.

Změny v projektech

Chcete něco změnit v projektu domu?
Příklady úprav:
Změna Délky a šířky budovy.
- Změna umístění a velikosti oken
- Změna velikosti místností
- Prosvětlení místností
- Celkový design


Brak projektów
Omezení dle lokalit,více info na tel.číslech nebo emailech.

Ceny uvedené na www.drew-ekotrend.pl jsou platné pouze pro zákazníky stavící RD na území Polské Republiky. Hlavními důvody jsou odlišná legislativa a normy.